Office

Pronájem kanceláří

Moderní prostory, skvělé adresy, nadstandardní služby: vaše nové kanceláře se už rýsují. Jste zvědaví, jak vypadají? Provedeme vás. Zouvat se nemusíte.

Kanceláře jak Brno
v Purkyňka Offices

Hledáte malou kancelář, nebo tisícimetrový open space ve strategické lokalitě v Brně? Purkyňka Offices v Králově Poli má místo pro každého. V 6 patrech 3 budov najdete moderní kancelářské prostory od velikosti 60 m² až po 3000 m².

Práce i relax jdou v Purkyňka Offices ruku v ruce. Z pohodlné zasedačky s výhledem na město si odskočíte do italské pekárny, posilovny nebo venkovní chill-out zóny.

Purkyňka Offices je vzdálená na skok od centra města i VUT. Nabízí dostatek parkovacích míst, dobíjecí stanici pro elektromobily, kolárnu i tramvajovou zastávku přímo před budovami.

Veškerou správu a úpravy prostor si zajišťujeme sami, proto vám nabídneme bezstarostný pronájem a cenově výhodný fit-out prostor.

Web projektu

Moderní
a s puncem lidskosti

U kancelářských prostor záleží na každém detailu – od příjemného výhledu z okna až po dobře namazané kliky v zasedačce. A my to dobře víme. Našim nájemcům poskytujeme nejen komfortní kanceláře se zázemím, ale hlavně služby, díky kterým se u nás cítí skutečně opečovávaní.