Postavte u nás svou kariéru

Vidíme za sebou výsledky a v nich hlubší hodnotu. Dohromady tvoříme společnost, která umí ocenit přínos každého jednotlivce. V čem vynikáte právě vy?

Přidejte se k nám

Vybudujte si své
postavení

RENFIELD je líheň příležitostí. A jednu z nich nabízíme i vám. Staňte se součástí české developerské a investiční firmy, která stojí za mnoha úspěšnými stavbami v Brně a okolí.

Chcete s námi navázat spolupráci, ale nenašli jste vhodnou pozici? Ozvěte se nám nebo se za námi rovnou stavte. Svitava Office, 2. patro.

„Tady pracujete na něčem, co je skutečnou hodnotou z cihel a malty, a co vám může otevřít cestu k tomu uvidět i svoji vnitřní hodnotu.“

Lenka Hrabalová
HR manager

Co nás spojuje

Ubíráme se stejnou cestou a směřujeme ke stejnému cíli. Tvoříme silnou jednotu a to nás pohání vpřed.

Změnám jdeme naproti

Oceníme vaši invenci a kreativitu, vy náš inovativní přístup a flexibilní organizační strukturu. U nás dostanete prostor měnit, posouvat, zlepšovat – a skutečně růst způsobem, který si sami svobodně zvolíte.

Držíme slovo i kvalitu

Na jižní Moravě jsme doma, a tak se i chováme. Dodržujeme termíny i stanovené cíle, a dáváme si záležet na kvalitě a dobrých vztazích. Náš výkon nikdy nepostrádá smysl, naopak je jím poháněn.

Podporujeme se navzájem

Spolupracujeme, kooperujeme a hledáme společná řešení. Akcentujeme synergii a zvyšujeme tím lidský potenciál, který podle nás stojí u zrodu každého úspěšného projektu.