Rozvíjíme lokální development

Stavíme a pronajímáme industriální a kancelářské nemovitosti na Moravě. Tváří v tvář i těm největším výzvám ale stále stojíme nohama na zemi. Tam totiž naše práce začíná a končí.

240 tis. m²
Spravované plochy
1,6 mld. Kč
Aktiva skupiny
140+ lidí
Mezioborový tým
4 firmy
Jedna skupina

Raději držíme slovo než vzájemný odstup. Formuje nás Morava: její živost, bezprostřednost a rozmanitost, která se stala kořením každé naší spolupráce.

01

Flexibilita

Umíme a chceme vyhovět i menším a středně velkým firmám, kterým nabízíme efektivní a multifunkční zázemí.

02

Spolehlivost

Zakládáme si na dobrých vztazích. 60 spokojených nájemců a stavby v celkové investiční hodnotě 5,5 mld. korun jsou toho jasným důkazem.

03

Synergie

Máme každodenní inhouse kontakt s architekty, stavebními inženýry a facility manažery a z toho těžíme.

Osobnosti v čele

Josef Pirochta

ředitel, jednatel

Drží vlajku a udává směr. Pod jeho vedením projekty nestojí ani neskomírají, ale v plné síle realizují svoje poslání.

Sebastian Kovačič

obchodní ředitel

Je tváří firmy a hlavou obchodního týmu. Má dar vidět pod povrchem skrytý potenciál a proměnit ho na smysluplnou příležitost.

Lenka Borovanská

letting manager

Spravuje pronájmy industriálních nemovitostí a zajišťuje komunikaci s nájemci, investory a dalšími specialisty. Do všeho vnáší cit, lehkost a velké odhodlání.

Radek Fiala

letting manager

Má na starost pronájmy kancelářských nemovitostí a komunikaci s nájemci. V jeho blízkosti mizí třecí plochy a nastává soulad a porozumění.

Jsme součástí
skupiny PFM-Group 

Nabídneme vám nadstandardní servis i mezioborové know-how. Patříme do skupiny PFM-Group, která od roku 2007 poskytuje komplexní služby komerčního real estate od projektování až po správu objektů včetně zeleně.